Інформація від ТК «Живий зошит»!

Доповнена реальність!

Друзі, все більш очевидним стає факт того, що в даний час людство стоїть на порозі радикальних змін звичного укладу життя, які будуть викликані приходом технологій доповненої реальності в усі сфери діяльності людини.
Не залишається сумнівів в тому, що з часом доповнена реальність увійде в наше повсякденне життя так само як колись смартфон або планшет, змінивши її раз і назавжди.
Найбільший захват новинка викликала у школярів і студентів. Тому, в 2015 р, було прийнято рішення застосувати цю унікальну технологію до шкільних зошитів і ряду інших видів поліграфічної продукції.

Живий зошит — новий продукт на ринку України!

Наш продукт є Вітчизняним відкриттям і ми його виконуємо з початку циклу: від розробки дизайну до запуску виробництва. Ми перші на Україні, хто це зробив.
Це продукція майбутнього. Ця технологія дозволяє звичайний паперовий носій інформації перетворити на розгорнуте анімаційне наповнення, яке повністю описує предмет, сферу або діяльність.
Це просто ПРОРИВ у сфері поліграфії і паперово-білової продукції.
На сьогодні на ринку України 40 оживаючих дизайнів.

 

 

tetradi

Доступно для IOS і Android!

Смартфон або планшет є практично у кожної людини. Завдяки Живим зошитам, ми знаходимо потужних союзників в особі Apple, Samsung, LG, Sony і інших корпорацій, які виробляють сучасну техніку і витрачають мільйони доларів на її просування.

Взаємодія з соціальними мережами!

Різні моменти пожвавлення героїв на обкладинках зошитів і реакцію друзів можна сфотографувати і прямо з додатку викласти на Facebook.

Особисто переконайтеся в тому, як все просто!

Щоб оживити героїв на обкладинці зошита, потрібно скачати безкоштовний додаток Live Photo в AppStore и Google Play, завантажити картинки, активувати героя і натиснути «оживити»